Go To Top
BARTOSZ KOLASIŃSKI     
   
    MGR INŻ. OGRODNICTWA

 

 

Projekty ogrodów - Rajskie Ogrody

Projekty

Pragniemy przedstawić Państwu kilka naszych podglądowych projektów. Nasze projekty wykonujemy z najwyższą starannością i wkładamy w nie wiele serca i doświadczeń. Aby w pełni móc osiągnąć 100 % Państwa zadowolenia przygotowujemy kilka projektów koncepcyjnych, które później na przestrzeni kilku spotkań z Państwem dopracowujemy, tak aby satysfakcja z Waszego projektu osiągneła maksimum. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu a zarazem w wykonastwie ogrodów i terenów zielonych pozwoli nam stworzyć dla Państwa nie tylko piękne i pełne uroku i klimatu krajobrazy, ale również bardzo praktyczne otoczenie w okół domu lub firmy.
Nasze projekty składają sięz 3 części. W części opisowej omawiane są wszystkie procesy związane z zakładaniem ogrodu. W części wizualnej przedstawiamy Państwu plansze obrazujące aranżację całego ogrodu wraz z opisem oraz plansze techniczne potrzebne do wytyczenia poszczególnych elementów znajdujących się na działce, oraz na życzenie projekt nawadniania i instalacji kablowej. W tej części zawarte są również wizualizacje wybranych areałów posesji. Ostatnia część to wycena wszystkich prac z projektu wraz z podaniem metrażu powierzchni oraz proponowaną ilością roślin potrzebnych do zagospodarowania ogrodu.

Projekty ogrodów - Rajskie Ogrody
Projekt jest wykonywany w programie komputerowym, 
który umożliwia nam ukazanie Państwu naszej wizji w wirtualnej rzeczywistości 3D. Dzięki temu będą mogli Państwo odbyć wirtualny spacer po ogrodzie i zajrzeć w każdy zakątek ogrodu, jak również zobaczyć jak rozwija się ogród w poszczególnych miesiącach sezonu oraz w szacie zimowej.Program umożliwia również obejrzenie wizualizacji ogrodu w przyszłych latach już po jego założeniu.


Skontaktuj się z nami

Bartosz Kolasiński
61 - 432 Poznań
Ul. Głogowa 4
 
503 682 082
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wszelkie prawa zastrzeżone RasjkieOgrody.com | Zakładanie i projektowanie ogrodów Poznań | Realizacja - Strony internetowe Poznań